Kurucumuzun Mesajı

Kurucumuzun
Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Geleceği inşa eden yenilikçi ve vizyoner bir firma olarak uzun vadeli hedefler belirliyor ve gelecek nesiller adına sizlerle birlikte çalışıyor olmaktan dolayı onur duyuyoruz.

Anadolu topraklarında yetişmiş insanımızın özverisi ve engin bilgisiyle çıktığımız bu yolda ulusal ve uluslararası başarılarımızla sektöre yön veren bir firma olmanın haklı gururunu yaşarken, Retek’i dünya standartlarına uygun bir Türk firması konumuna sizlerle birlikte getiriyoruz.

Doğal kaynaklarımızın sınırsız olmadığını ve dikkatli kullanmadığımız taktirde bu kaynakların tükeneceğini gayet iyi biliyoruz. Hem vatan topraklarımıza hem de evlatlarımıza duyduğumuz sevgi ile daima yeni, kaliteli, güvenilir ve doğaya saygılı bir firma olarak ülke ekonomisine hep birlikte katkı sağlıyoruz.

Retek olarak başarımızın güçlü bağlarımızla sağlandığını çok iyi biliyor ve bu başarıyı uzun yıllar devam ettireceğimize tüm kalbimle inanıyorum. Yolumuza devam ederken en büyük destekçimiz olan siz değerli çalışanlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor ve saygılarımı iletiyorum.

Translate »