TR EN
2021 TÜYAP Ambalaj Fuarındaki Retek Standı Yıldız Gibi Parladı

Retek Selüloz End. A.Ş.'nin katıldığı TÜYAP'ın İstanbul'da düzenlediği ambalaj fuarı son buldu.

Detay
Retek, Fuar TV’de

Detay
Retek, 67 ülkeye ihracat yapıyor

Detay
Retek'e İade-i Ziyaret

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan RETEK Selüloz Geri Kazanım End. San ve Ticaret A.Ş sürpriz ziyarette bulundu.

Detay
Yılda 5 yüz bin ağacı kesilmekten kurtarıyor

RETEK A.Ş Irak, Suriye, Katar, Kenya, Dubai, İngiltere ve Almanya başta olmak üzere 42 ülkeye ihracat yapıyor.

Detay
"Gereğini yapacağız"

AK Parti Aydın Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, kentin tek geri dönüşüm fabrikasını ziyaret ederek, istihdamın arttırılması için firmanın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Detay
Mustafa Savaş, 42 ülkeye ihracat yapan Retek'i ziyaret etti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde fiziki yapısını genişleterek 2023 yılına kadar 20 milyon dolarlık yatırım yapmayı hedefleyen ve bu konuda devlet desteği bekleyen geri dönüşüm fabrikasını ziyaret eden...

Detay
Savaş’tan Retek’e destek sözü

Nazilli’de bulunan Aydın’ın tek geri dönüşüm fabrikası olan Retek Kağıt Fabrikası günde 13 tır hurda kağıdı geri dönüşüme kazandırarak yılda 5 yüz bin ağacı kesilmekten kurtarmakla kalmayıp, ürettiği yaş pasta altlığını da 42 ülkeye ihraç ediliyor.

Detay
2019 Avrasya Ambalaj Fuarı'na katılıyoruz

Detay
AK Partili Savaş, 42 ülkeye ihracat yapan Retek'i ziyaret etti

Nazilli’de bulunan geri dönüşüm fabrikası RETEK Selüloz Geri Kazanım, günde 13 TIR hurda kağıdı geri dönüşüme kazandırarak, yılda 500 bin ağacı kesilmekten kurtarmakla kalmayıp, ürettiği yaş pasta altığını da 42 ülkeye ihraç ediliyor.

Detay
İstanbul 2018 Avrasya Ambalaj Fuarına Katıldık

Detay
2017 Avrasya Ambalaj Fuarı'na Katıldık

31 Ekim – 3 Kasım 2017 tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 2017 Avrasya Ambalaj Fuarı'nda Retek Selüloz Geri Kazanım End. San. Tic. A.Ş. olarak bizde yerimiz aldık.

Detay
1
Daha Güzel Bir
doğa için...